Kursevi iz ove liste primenjuju se od 08 časova 27.10.2021.

Izaberite datum valute:
Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD174,368676,236478,104274,330578,142374,330578,1423
AUSTRIJAATS10,00008,54480,00008,37390,00008,20640,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,644560,117461,590358,614561,620357,442261,6203
DANSKADKK115,417115,804316,191515,409216,199415,409216,1994
EMUEUR1115,3454117,5794119,8134115,2278119,9310115,2278119,9310
JAPANJPY10086,669888,846591,023286,625391,067786,625391,0677
KANADACAD179,768281,771683,775079,727383,815979,727383,8159
KINACNY115,237515,872416,507314,999416,745414,999416,7454
NEMACKADEM10,000060,11740,000058,91500,000057,73670,0000
NORVEŠKANOK111,820312,117212,414111,814312,420111,814312,4201
RUSKA FEDERACIJARUB11,34181,45851,54601,31271,57521,31271,5752
SADUSD198,8356101,3179103,800298,7850103,850898,7850103,8508
ŠVAJCARSKACHF1104,7061110,2169115,7277104,1550116,2788104,1550116,2788
ŠVEDSKASEK111,480511,768812,057111,474612,063011,474612,0630
VELIKA BRITANIJAGBP1136,1248139,5436142,9624136,0550143,0322136,0550143,0322

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju:
  • EUR 500 i više
  • USD i CHF u protivvrednosti EUR 5.000 i više.